175 | PODZIMNÍ ŘEKA
HAVELKA Roman (1877 – 1950)
- starting price: 28 000 CZK
- hammer price: 42 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na lepence, 44,5 x 55 cm, rámováno, datace 1924, signováno vlevo dole ROM. HAVELKA 1924.
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař